حذف گزارشات کاغذی در کارخانه تولید پوشاک زیلان

استفاده از نرم افزار مدیریتی مانیتیت در خطوط تولید پوشاک زیلان
پنل مدیریتی کارخانه تولید پوشاک زیلان در نرم افزار مانیتیت

شمارش آنلاین تولید

مدیریت دقیق و کارآمد تولید در صنعت پوشاک دارای چالش‌های زیادی است. یکی از مسائل اساسی در این صنعت، مدیریت فرایند گزارش‌دهی تولید و زمان‌بر بودن تحلیل گزارشات است. راهکار گزارش‌دهی آنلاین مانیتیت ابزاری هوشمند و بهینه برای روبه‌رو شدن با این چالش است.

چالش‌ها

دقت پایین و مدیریت دشوار فرم‌های کاغذی
اصلی‌ترین چالش در مدیریت خطوط تولید پوشاک زیلان، ناتوانی در شمارش و گزارش دقیق تعداد محصولات تولیدی بود. این مسئله کارخانه را در زمینه‌های مختلف از جمله مدیریت منابع و هزینه‌ها و برنامه‌ریزی‌های آینده با مشکل مواجه می‌کرد. همچنین، فرآیند تحلیل و مدیریت گزارشات زمان‌بر بود و موجب تاخیر در تصمیم‌گیری‌های مدیریتی می‌شد و از بهبود فرآیندهای تولید جلوگیری می‌کرد.

فرم گزارشات کاغذی کارخانه پوشاک زیلان و چالش های گزارش دهی

راه حل ها

شمارش آنلاین تولید
برای مقابله با چالش‌های تولید در خطوط تولید پوشاک زیلان، سیستم هوشمند مدیریت تولید مانیتیت پیاده‌سازی شد. این سیستم به اپراتورها و چرخکارهای خطوط تولید اجازه می‌دهد که گزارش کار خود را در لحظه ثبت کنند و همچنین در صورت بروز خرابی چرخ، نیاز به نخ یا حتی استراحت، گزارش دهند تا از توقف بی‌مورد خطوط تولید جلوگیری شود. این سیستم به صورت هوشمند و آنلاین عمل می‌کند و با کاهش خطاهای انسانی، بهبود عملکرد و افزایش راندمان تولید را به دنبال دارد.

بینش لحظه‌ای و پیشنهادات هوشمند
سیستم مانیتیت علاوه بر گزارش تعداد، داده‌های لحظه‌ای در مورد عملکرد چرخکارها، نرخ تولید و توقفات خطوط تولید ثبت می‌کند. همچنین با کمک هوش مصنوعی این داده‌ها را تحلیل می‌کند و پیشنهاداتی برای بهبود فرایند تولید در اختیار مدیران قرار می‌دهد.

محاسبه خودکار هزینه‌های تمام شده و حقوق کارمندان
پس از ثبت سابقه عمکرد کارکنان و تحلیل وضعیت تولید در کارخانه تولید پوشاک زیلان مبالغ پرداختی با استفاده از نرم‌افزار مانیتیت و بر اساس اهمیت هر ایستگاه کاری و سابقه عملکردی هر فرد به صورت هوشمند محاسبه شد و در اختیار مدیران کارخانه قرار گرفت.

گزارشات آنلاین خطوط تولید پوشاک زیلان در پنل مانیتیت

درباره موفقیت راهکارهای ویراساد از زبان مدیران زیلان بخوانید

"پیاده‌سازی سیستم مدیریت تولید مانیتیت و امتیازدهی به کارکنان خطوط تولید نه تنها به ما امکان داد تا محصولات را در زمان واقعی ثبت و شمارش کنیم، بلکه به تیم تولید انگیزه داد تا در بهبود فرایندهای تولید مشارکت کنند. راهکارهای ویراساد به ما این اطمینان را می‌دهند که همیشه در کنترل تولید هستیم و فرآیندهای تولید ما به طور مداوم در حال بهبود هستند."

دریافت مشاوره رایگان
>

ثبت درخواست مشاوره با کارشناس فنی

ثبت

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.