جمع آوری داده از PLC ها و مدیریت خطوط تولید پارچه

جمع‌آوری خودکار داده‌ها از انکودر و PLCها و نرم افزار تحت وب
در کارخانه های بافندگی

یکپارچه سازی خودکار داده‌های جمع‌آوری شده از PLC ها، انکودرها و سایر خروجی های ماشین آلات مزایای فوق‌العاده‌ای به همراه دارد. یکی از این مزایا فراهم شدن دسترسی آنی و آنلاین به داده‌های دستگاه‌های صنعتی از نقاط مختلف کارخانه در یک داشبورد است.

نظارت آنلاین و نمایش متراژ تولیدی هر ماشین

بازرسی و نمایش آنی عیوب در نمایشگر
جمع‌آوری اطلاعات در یک سیستم یکپارچه

جمع‌آوری داده از PLC ها در یک سیستم یکپارچه

تطبیق‌پذیر با انواع محصولات و عیوب ظاهری

قابل پیاده سازی بر روی انواع ماشین آلات بافندگی

اطلاع رسانی آنی ناهنجاری ها برای پاسخ گویی فوری

اطلاع آنی از توقفات به خصوص در شیفت شب

راهکارهای هوشمند ویراساد برای کارخانه بافندگی

دستگاه‌های IIoT سیگنال‌ها و داده‌های ماشین‌ها، حسگرها و PLC‌ها را در زمان واقعی ضبط و برای تحلیل به یک سیستم یکپارچه ارسال می‌کنند.

سیستم جمع آوری داده

سیستم مدیریت تولید

نرم‌افزار مدیریت تولید ویراساد در خطوط بافندگی، امکان حذف گزارشات کاغذی را فراهم می کند. این نرم‌افزار داده های جمع آوری شده از ماشین آلات را تحلیل، ضعف‌های خطوط تولید را در لحظه شناسایی و اقداماتی برای رفع و پیشگیری از تکرار دوباره آن‌ها پیشنهاد می کند و به صورت آنلاین در اختیار مدیران قرار می‌دهد.

سیستم هشداردهی و اطلاع از توقفات

با استفاده از الگوریتم‌های هوش مصنوعی، سیستم‌های تشخیص ناهنجاری می توانند در صورت بروز انحراف از فرایند تولید استاندارد، هشدار صادر کنند. این هشدارها به مدیران امکان می دهد تا اقدامات اصلاحی فوری برای جلوگیری از مشکلات احتمالی به عمل آورند. همچنین از هر گونه توقفات در خط تولید در لحظه آگاه شوند.

داشبورد مدیریتی مانیتیت برای خطوط تولید پارچه

​حذف گزارش‌های کاغذی در خطوط تولید

با استفاده از سیستم گزارش‌دهی آنلاین مانیتیت قادر خواهید بود کلیه فرم‌های کاغذی و محاسبات دستی و زمان‌بر را از فرایند تولید خود حذف کنید و تمامی گزارشات خطوط تولید را به همراه تحلیل آنی آن‌ها در داشبورد مدیریتی تحت وب مانیتیت مشاهده کنید.

ارائه راهکارهای موثر جهت افزایش راندمان

مانیتیت با بهره‌گیری از هوش مصنوعی، داده‌هایی که از خط تولید جمع‌آوری می‌شوند را تحلیل می‌کند و پیشنهاداتی برای بهبود راندمان کلی تولید، افزایش کیفیت تولید و کاهش هدررفت منابع کارخانه ارائه می‌دهد. 
این قابلیت به مدیران کمک می‌کند تا بر مبنای داده تصمیمات دقیق‌تری بگیرند و در زمان صرفه‌جویی کنند.

داستان موفقیت کارخانه بافندگی پارچه فاستونی

"در خطوط تولید فاستونی علاوه بر چالش های جمع آوری داده مسئله مدیریت فرایند گزارش‌دهی تولید و زمان‌بر بودن فرایند تحلیل گزارشات مطرح بود. با پیاده‌سازی سیستم مدیریت تولید مانیتیت کلیه فرایند گزارش‌دهی و تحلیل گزارشات به صورت آنلاین و هوشمند درآمد و بصورت آنی از توقفات خط تولید در شیفت شب مطلع شدیم"

اطلاعات بیشتر
مشاهده دمو
>

ثبت درخواست مشاوره با کارشناس فنی

ثبت

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.