پیاده سازی مانیتیت برای مدیریت و نظارت هوشمند خطوط تولید پوشاک

مدیریت و نظارت هوشمند
​​​​​​​خطوط تولید پوشاک

مدیریت عملکرد نیروی کار یکی از چالش‌های پراهمیت در خطوط تولید پوشاک است. ابزارهای گزارش‌دهی آنلاین مانیتیت به عنوان یک راه حل هوشمند برای این مسئله ارائه شده‌اند تا راندمان تولید را افزایش دهند و از توقف‌های برنامه‌ریزی نشده خطوط تولید بکاهند.

​​​ابزار شمارش و گزارش‌دهی آنلاین تولید

ابزار شمارش و گزارش دهی آنلاین تولید
جمع‌آوری اطلاعات در یک سیستم یکپارچه

جمع‌آوری اطلاعات خطوط تولید در یک سیستم یکپارچه

اطلاع رسانی آنی توقفات خطوط تولید

اطلاع‌رسانی آنی توقفات خطوط تولید

بررسی سابقه عملکرد کارکنان

امکان بررسی سابقه عملکرد کارکنان و خطوط تولید

نرم‌افزار مدیریت تولید ویراساد برای خطوط تولید پوشاک

نرم‌افزار مانیتیت علاوه بر ارائه سابقه عمکرد کارکنان خط تولید و تحلیل وضعیت تولید قادر است با استفاده از حقوق پایه مورد نظر شما و بر اساس اهمیت هر ایستگاه کاری و سابقه عملکردی هر فرد در خطوط تولید به صورت هوشمند مبالغ پرداختی را محاسبه کند و در اختیار مدیران قرار دهد.

سیستم محاسبه اتوماتیک بهای تمام شده و حقوق کارکنان

با استفاده از نرم‌افزار مدیریت تولید مانیتیت قادر خواهید بود گزارشات خطوط تولید را به صورت آنلاین و در لحظه دریافت کنید و استفاده از فرم‌های کاغذی را به حداقل برسانید. همچنین این نرم‌افزار وضعیت تولید را در لحظه تحلیل می‌کند و به صورت آنلاین در اختیار مدیران قرار می‌دهد و قادر است ضعف‌های خطوط تولید را در لحظه شناسایی و اقداماتی برای رفع و پیشگیری از تکرار دوباره آن‌ها پیشنهاد دهد.

سیستم پایش و مدیریت تولید

سیستم مدیریت منابع انسانی

مانیتیت علاوه بر کنترل تولید و کیفیت به شما امکان بررسی سابقه کارکنان و تحلیل عملکرد آن‌ها را می‌دهد تا از آن جهت برنامه ریزی بهتر در آینده استفاده کنید.

داشبورد مدیریتی مانیتیت برای خطوط تولید پوشاک

​حذف گزارش‌های کاغذی در خطوط تولید

با استفاده از سیستم گزارش‌دهی آنلاین مانیتیت قادر خواهید بود کلیه فرم‌های کاغذی و محاسبات دستی و زمان‌بر را از فرایند تولید خود حذف کنید و تمامی گزارشات خطوط تولید را به همراه تحلیل آنی آن‌ها در داشبورد مدیریتی مانیتیت مشاهده کنید.

ارائه راهکارهای موثر جهت افزایش راندمان

مانیتیت با بهره‌گیری از هوش مصنوعی، داده‌هایی که از خط تولید جمع‌آوری می‌شوند را تحلیل می‌کند و پیشنهاداتی برای بهبود راندمان کلی تولید، افزایش کیفیت تولید و کاهش هدررفت منابع کارخانه ارائه می‌دهد. 
این قابلیت به مدیران کمک می‌کند تا بر مبنای داده تصمیمات دقیق‌تری بگیرند و در زمان صرفه‌جویی کنند.

داستان موفقیت تولیدی پوشاک زیلان

چالش اصلی در خطوط تولید پوشاک زیلان مدیریت فرایند گزارش‌دهی تولید و زمان‌بر بودن فرایند تحلیل گزارشات بود.
با پیاده‌سازی سیستم مدیریت تولید مانیتیت کلیه فرایند گزارش‌دهی و تحلیل گزارشات به صورت آنلاین و هوشمند درآمد و سیستم امتیازدهی به کارکنان خطوط تولید فعال شد تا علاوه بر کاهش زمان تحلیل گزارشات، راندمان کارکنان نیز افزایش پیدا کند.

مشاهده دمو
اطلاعات بیشتر

ثبت درخواست مشاوره با کارشناس فنی

ثبت

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.