سال تجربه

5

+

ما که هستیم؟

شریک فنی مورد اعتماد شما

با تیمی از متخصصان هوش مصنوعی، داده کاوی، و پردازش تصویر، فناوری‌های هوش مصنوعی مقیاس‌پذیر را توسعه می‌دهیم.
چشم انداز ما ایجاد تغییرات معنادار، ساده‌سازی عملیات، افزایش کارایی و ایمنی است.

سال تجربه

+5

ایستگاه کاری

+100

کارخانه

+10

پروژه صنعتی

+60

تاسیس شرکت

در سال ۱۳۹۸، بنیان‌گذاران ویراساد متوجه وجود نقص هایی در تجهیزات جمع آوری داده های خط تولید یکی از کارخانه‌‌ها می‌شود، کارخانه‌ای که باوجود تلاش‌های فراوان نمی‌توانست بهره وری تولید را افزایش دهد و شکاف‌های موجود را برطرف کند. پس از آزمون و خطاهای بسیار مشخص شد که مهم‌ترین مسئله‌، ارائه اطلاعات دقیق و صحیح به مدیران تولید است تا بتوانند از پتانسیل واقعی کارخانه خود استفاده کنند.
 در نهایت در سال ۱۳۹۹ شرکت مهندسی ویراساد پایش به ثبت رسید تا پشتیبان مدیران برای دستیابی به شفافیت و افزایش پتانسیل تولید باشد.


دریافت تاییدیه دانش بنیان
تنها یک سال بعد موفق به دریافت تاییدیه دانش‌بنیان نوپا نوع ۲ می‌شود و باهدف ارائه راهکارهای مبتنی بر هوش مصنوعی برای حل چالش های صنعت، به اجرای پروژه‌هایی نظیر شناسایی قطعات معیوب، کنترل کیفیت هوشمند و پایش خودکار نیروی انسانی و ماشین آلات می‌پردازد. سرانجام می‌تواند نمونه نیمه‌صنعتی محصولات را به تعدادی از مشتریان ارائه دهد و بازخوردهای فوق‌العاده‌ای را از آن‌ها دریافت کند.

ارزیابی مجدد و تمدید مجوز دانش بنیان
ویراساد در سال ۱۴۰۲ توانست با برنامه‌ای منسجم و هدفمند و با بهره‌گیری از کارشناسان متخصص و کارآزموده، برای دومین بار موفق به دریافت تاییدیه دانش‌بنیان نوپا نوع ۲ برای دستگاه کنترل کیفیت هوشمند محصولات رولی اعم از پارچه، ورق پلیمر و .. شود و در کنار آن نرم‌افزار آنلاین مانیتیت را برای نظارت آنی و هوشمندسازی بخش‌های مختلف صنعت ارائه دهد.

چشم انداز و ماموریت 
​​​​​محصولات این شرکت با رویکرد هوشمندسازی فرآیندها و حل چالش های صنعت به کمک هوش مصنوعی، همگام با آخرین دستاوردها و استانداردهای جهانی در حوزه فناوری اطلاعات و توسعه نرم‌افزاری گام برمی‌دارد. ماموریت این شرکت خودکارسازی فرایندها در صنعت، به حداقل رساندن تاثیر خطای انسانی در روند تولید و کاهش ضایعات و افزایش سودآوری است. چشم انداز ما ارائه راهکاری های نرم افزاری ساده و کاربردی به منظور حل چالش های پیچیده صنعت برای تولیدکنندگان است تا جایی که امکان ساده سازی بیشتر وجود نداشته باشد! از آنجاکه ۵۰ درصد مسیر حل مسئله، فهم درست صورت مسئله است ما اینجاییم تا به شما صورت مسئله درست را نشان دهیم.

مشاهده محصولات ویراساد

با ما تماس بگیرید!

۰۲۱-88513083

>

ثبت درخواست مشاوره با کارشناس فنی

ثبت

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.