نظارت هوشمند خطوط تولید لبنیات با کمک راهکارهای مبتنی بر هوش مصنوعی ویراساد

جمع آوری داده های بصری با هوش مصنوعی و نظارت هوشمند
​​​​​​​در خطوط تولید لبنیات

با کمک راهکارهای هوشمند ویراساد داده های بصری به طور مدام از خطوط تولید لبنیات قابل جمع آوری خواهند بود. این داده ها در لحظه تحلیل و در اختیار مدیران خطوط تولید قرار خواهند گرفت. علاوه بر آن، پیشنهاداتی مبتنی بر هوش مصنوعی برای بهبود راندمان تولید به مدیران ارائه می شود تا در فرآیند تصمیم‌گیری به آن‌ها کمک کند.

جمع‌آوری داده‌های بصری با سخت‌افزارهای هوشمند

جمع آوری داده های بصری با انواع سخت افزارهای هوشمند
بهبود راندمان کلی تولید و کاهش هزینه ها به کمک هوش مصنوعی

بهبود راندمان کلی تولید و کاهش هزینه ها

تصمیم گیری داده محور مبتنی بر ماژول های هوش مصنوعی

تصمیم گیری مبتنی بر هوش مصنوعی

کد QR یکتا و قابل رهگیری برای هر محصول

​​​ثبت و خوانش کد QR یکتا متعلق به هر محصول

نرم‌افزار مدیریت تولید ویراساد برای خطوط تولید لبنیات

با استفاده از الگوریتم‌های هوش مصنوعی، سخت افزارهای ویراساد میتوانند در صورت وقوع توقف های برنامه ریزی نشده، هشدار صادر کنند. این هشدارها به مدیران امکان می دهد تا اقدامات اصلاحی فوری برای جلوگیری از مشکلات احتمالی به عمل آورند.

سیستم ثبت و اطلاع رسانی آنی توقفات تولید

با استفاده از نرم‌افزار مدیریت تولید مانیتیت قادر خواهید بود گزارشات خطوط تولید را به صورت آنلاین و در لحظه دریافت کنید و استفاده از فرم‌های کاغذی را به حداقل برسانید. همچنین این نرم‌افزار وضعیت تولید را در لحظه تحلیل می‌کند و به صورت آنلاین در اختیار مدیران قرار می‌دهد و قادر است ضعف‌های خطوط تولید را در لحظه شناسایی و اقداماتی برای رفع و پیشگیری از تکرار دوباره آن‌ها پیشنهاد دهد.

سیستم پایش و مدیریت تولید

سیستم بهبود OEE و راندمان کلی تولید

با کاهش زمان توقفات برنامه ریزی نشده و ارائه پیشنهادات مبتنی بر هوش مصنوعی برای بهبود فرایند تولید، راندمان کلی تولید افزایش خواهد یافت.

مشاهده دمو

سخت افزارهای ویراساد برای خطوط تولید لبنیات

واچرجت سخت افزار نظارت هوشمند مانیتیت با سنسور

واچرجت (WatcherJET)

این واچر برای جمع‌آوری داده‌ها از سنسورها، رابط‌های پی‌ال‌سی و سیگنال‌های الکترونیک طراحی شده است.​​​​​​​ واچرجت قادر است انواع داده های حرکتی را از محیط جمع آوری و برای تحلیل آنی به داشبورد مدیریتی ارسال کند.

پارت کیوسی ماشین کنترل کیفیت هوشمند قطعات ویراساد

پارت کیوسی (PartQC)

این دستگاه برای بررسی قطعات محصول استفاده می شود و قابلیت تشخیص و ثبت ایرادات و جزئیات محصول را دارد. علاوه بر آن، پارت کیوسی به بارکدخوان مجهز است و میتواند کد QR یکتای هر محصول را شناسایی و به نرم افزار ارسال کند.

>

ثبت درخواست مشاوره با کارشناس فنی

ثبت

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.