کنترل کیفیت هوشمند پارچه و تشخیص عیوب با هوش مصنوعی

کنترل کیفیت هوشمند پارچه​​​​​​​ 
​​​​​​​با دوربین بدون اوپراتور

کارخانه‌های نساجی می‌توانند با استفاده از فناوری‌های ویراساد، دقت و کیفیت بازرسی پارچه را تا حد قابل توجهی بهبود ببخشند. همچنین، این فناوری‌ها به شما امکان درجه‌بندی هوشمند رول‌های پارچه و دریافت شناسنامه محصولات را می‌دهند.

​​بازرسی آنی عیوب و جمع‌آوری اطلاعات در یک سیستم یکپارچه

بازرسی و نمایش آنی عیوب در نمایشگر
کد QR یکتا و قابل رهگیری برای هر رول پارچه

ارائه کد QR قابل رهگیری برای هر رول پارچه

تطبیق‌پذیر با انواع محصولات و عیوب ظاهری

تطبیق‌پذیر با انواع پارچه و عیوب ظاهری

​​​​​​​درجه‌بندی هوشمند محصولات کارخانه

​​​​​​​درجه‌بندی هوشمند محصولات و ارائه شناسنامه آنلاین

نرم‌افزار کنترل کیفیت ویراساد برای صنایع نساجی

نرم‌افزار فبریکیوسی حین کنترل کیفیت رول‌های پارچه جزئیات ایرادها را ثبت و در نهایت یک شناسنامه آنلاین برای هر رول ارائه می‌کند که شامل میزان، محل و نقشه ایرادات و سایر مشخصات رول پارچه است. این قابلیت شما را از ثبت دستی ایرادات بی نیاز کرده و از حجم فرم‌های کاغذی و گزارشات زمان‌بر فرایند تولید می‌کاهد. در انتهای فرایند تولید به هر رول پارچه یک کد QR اختصاصی برای دسترسی سریع به شناسنامه محصول تعلق می‌گیرد.

سیستم ارائه شناسنامه آنلاین

نرم‌افزار فبریکیوسی نرم‌افزاری سفارشی‌سازی شده برای صنایع نساجی است که عیوب پارچه را با دوربین و بدون اوپراتور به طور آنی تشخیص و نمایش می‌دهد. این سیستم نسبت به رویکردهای سنتی با سرعت و دقت بالاتری عمل می‌کند و با انواع پارچه‌ها و عیوب ظاهری آن‌ها قابلیت سازگاری دارد.

سیستم کنترل کیفیت

سیستم درجه‌بندی محصولات

سیستم فبریکیوسی علاوه بر ثبت شناسنامه آنلاین محصول به شما امکان تعریف استانداردهای درجه‌بندی محصولات را می‌دهد تا به صورت هوشمند و با دقت بالا، رول‌های پارچه خود را درجه‌بندی کنید و اطمینان حاصل کنید که محصولات شما با کیفیت بالا و استاندارد بین‌المللی عرضه می‌شوند.

همگام‌سازی نرم‌افزار کنترل کیفیت پارچه با داشبورد مدیریت تولید

تحلیل آنی داده‌های کنترل کیفیت پارچه

یکپارچگی نرم‌افزارهای کنترل کیفیت فبریکیوسی و مدیریت تولید مانیتیت به صورت آنی امکان دسترسی به تحلیل اطلاعات جمع‌آوری شده را در داشبورد مدیریتی مانیتیت فراهم می‌کند.

ارائه راهکارهای موثر جهت افزایش راندمان

پس از همگام‌سازی داده‌های کنترل کیفیت فبریکیوسی با نرم‌افزار مانیتیت این نرم‌افزار با بهره‌گیری از هوش مصنوعی، داده‌ها را تحلیل می‌کند و پیشنهاداتی برای بهبود راندمان کلی تولید، افزایش کیفیت پارچه و کاهش ایرادات ارائه می‌دهد. 
این قابلیت به مدیران کمک می‌کند تا بر مبنای داده تصمیمات دقیق‌تری بگیرند و در زمان صرفه‌جویی کنند.

داستان موفقیت کارخانه نساجی خوی

یکی از چالش‌های مهم در نساجی خوی پایین بودن سرعت و دقت کنترل کیفی محصولات بود.
با پیاده‌سازی سیستم کنترل کیفیت فبریکیوسی سرعت کنترل کیفیت رول‌های پارچه به بیش از دو برابر افزایش یافت و دقت تشخیص ایرادات پارچه به بیش از ۹۰ درصد رسید.

اطلاعات بیشتر
مشاهده دمو

ثبت درخواست مشاوره با کارشناس فنی

ثبت

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.