جمع‌آوری خودکار داده‌ از PLCها در
​​​​​​​کارخانه تولید لاستیک بارز

جمع‌آوری داده‌ها در یک سیستم یکپارچه

پراکندگی داده ها و محدودیت دسترسی به گزارشات تولید یکی از چالش‌های خطوط تولید لاستیک بارز بود. ویراساد با جمع آوری خودکار داده ها از دستگاه های صنعتی و ارائه گزارشات در یک سیستم یکپارچه به مدیران با این چالش رو به رو شد.

چالش‌ها

پراکندگی داده ها و محدودیت دسترسی به آن ها
در خطوط تولید لاستیک بارز دسترسی به گزارشات تولید به یک PLC محدود میشد. مدیران برای در اختیار داشتن یک گزارش جامع از فرایند تولید مجبور به جمع آوری دستی داده ها در فرم های کاغذی بودند. به همین دلیل گزارش‌دهی و تحلیل گزارشات زمان‌بر بود و تحلیل ها با تاخیر بسیار زیادی در اختیار مدیران قرار می گرفت و تصمیم گیری به موقع را برای آن ها دشوار می کرد.

راه حل ها

جمع آوری خودکار داده ها توسط دستگاه های IIoT
کارخانه تولید لاستیک بارز برای حل چالش های تولید به یک راه حل آنلاین روی آورد که جمع آوری داده ها را خودکار می کرد و داشبوردهای آنی را برای نظارت بر عملکرد خط تولید ارائه می داد. با پیاده سازی این سیستم پیشرفته، این شرکت به داده های حیاتی دسترسی فوری پیدا کرد و توانست تصمیمات مبتنی بر داده را در لحظه مورد نیاز اتخاذ کنند.

حذف گزارش های کاغذی و زمانبر از فرایند تولید
با پیاده‌سازی سیستم مدیریت تولید هوشمند، تمامی گزارشات تولید جمع آوری شده از PLCها به صورت آنلاین در داشبورد مدیریتی در دسترس قرار گرفتند. این اقدام علاوه بر صرفه‌جویی در زمان و هزینه، امکان تحلیل دقیق‌تر داده‌ها را فراهم کرد. وجود تحلیل های آنی امکان تصمیم گیری های داده محور را برای مدیران خط تولید به وجود آورد تا بتوانند بر اساس آن تحلیل ها برای بهبود فرایند تولید برنامه ریزی کنند.

درباره موفقیت راهکارهای ویراساد از زبان مدیران بارز بخوانید

"با پیاده‌سازی راهکارهای هوشمند ویراساد، توانستیم از یک کارخانه سنتی به یک واحد پیشرفته و هوشمند تبدیل شویم. این تحول به ما امکان داد که به موقع و بر مبنای داده‌ها برای ادامه فرایند تولید تصمیم بگیریم و به بهره‌وری بیشتری دست یابیم."

دریافت مشاوره رایگان
>

ثبت درخواست مشاوره با کارشناس فنی

ثبت

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.