بازرسی هوشمند محصولات در خط تولید شیشه

جمع‌آوری آنلاین داده‌های خط تولید و کنترل کیفیت محصولات
​​​​​​​
 با دوربین بدون اوپراتور

تولیدکنندگان شیشه با استفاده از فناوری‌های ویراساد می‌توانند زمان خرابی و توقف‌های پیش‌بینی نشده را تا حد امکان کاهش داده و راندمان خطوط تولید خود را به میزان قابل توجهی بهبود دهند.

بازرسی و نمایش آنی عیوب در نمایشگر

​​بازرسی و نمایش آنی عیوب در نمایشگر

جمع‌آوری اطلاعات در یک سیستم یکپارچه

جمع‌آوری اطلاعات در یک سیستم یکپارچه

تطبیق‌پذیر با انواع محصولات و عیوب ظاهری

تطبیق‌پذیر با انواع محصولات و عیوب ظاهری

​​​​​​​درجه‌بندی هوشمند محصولات کارخانه

​​​​​​​درجه‌بندی هوشمند محصولات کارخانه

نرم‌افزار مدیریت کارخانه ویراساد برای صنعت شیشه‌سازی

سیستم کنترل تولید

مانیتیت نرم‌افزار مدیریت کارخانه ویراساد است. این نرم‌افزار با اتصال به سیستم‌های نظارت خطوط تولید وضعیت تولید را در لحظه گزارش داده، تحلیل می‌کند و به صورت آنلاین در اختیار مدیران قرار می‌دهد. همچنین قادر است ضعف‌های خطوط تولید را در لحظه شناسایی و اقداماتی برای رفع و پیشگیری از تکرار دوباره آن‌ها پیشنهاد کند.

سیستم کنترل کیفیت

سیستم کنترل کیفیت مانیتیت با سرعت و دقت قابل توجهی عیوب محصولات تولید شده را تشخیص و گزارش داده و به این ترتیب کیفیت تولید و رضایت مشتریان شما را افزایش می‌دهد. 
همچنین این سیستم امکان شناسایی محصولات جدید و عیوب آن‌ها را دارد و ورود محصول جدید به خط تولید را تشخیص می‌دهد و گزارشات تولید را متناسب با آن تحلیل می‌کند.

سیستم مدیریت منابع انسانی

مانیتیت علاوه بر کنترل تولید و کیفیت به شما امکان بررسی سابقه کارکنان و تحلیل عملکرد آن‌ها را می‌دهد تا از آن جهت برنامه ریزی بهتر در آینده استفاده کنید.

داشبورد مدیریتی مانیتیت برای صنعت شیشه‌سازی

​حذف گزارش‌های کاغذی در خطوط تولید

با استفاده از سیستم گزارش‌دهی آنلاین مانیتیت قادر خواهید بود کلیه فرم‌های کاغذی و محاسبات دستی و زمان‌بر را از فرایند تولید خود حذف کنید و تمامی گزارشات خطوط تولید را به همراه تحلیل آنی آن‌ها در داشبورد مدیریتی مانیتیت مشاهده کنید.

ارائه راهکارهای موثر جهت افزایش راندمان

مانیتیت با بهره‌گیری از هوش مصنوعی، داده‌هایی که از خط تولید جمع‌آوری می‌شوند را تحلیل می‌کند و پیشنهاداتی برای بهبود راندمان کلی تولید، افزایش کیفیت تولید و کاهش هدررفت منابع کارخانه ارائه می‌دهد. 
این قابلیت به مدیران کمک می‌کند تا بر مبنای داده تصمیمات دقیق‌تری بگیرند و در زمان صرفه‌جویی کنند.

داستان موفقیت کارخانه شیشه‌سازی شوگا

یکی از چالش‌های خطوط تولید شوگا پیش از هوشمندسازی روش‌های گزارش‌دهی ناکارآمد و زمان‌بر بود.
​​​​​​​با پیاده‌سازی مانیتیت علاوه بر حذف گزارشات کاغذی زمان تحلیل گزارشات به میزان قابل توجهی کاهش پیدا کرد تا نتایج تحلیل‌ها به موقع در اختیار مدیران قرار گیرد و آن‌ها را در اخذ تصمیمات دقیق‌تر یاری کند.

اطلاعات بیشتر
مشاهده دمو

ثبت درخواست مشاوره با کارشناس فنی

ثبت

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.